NÁBYTEK PRO

Kanceláře

kompletní služby

Nábytek na míru

Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme nábytek vysoké kvality pro kanceláře, jednací místnosti, firemní recepce a další reprezentativní prostory firem v moderním designovém nebo tradičním stylu.

Ukázka našich realizací

Od židle po firemní recepci

Můžete se na nás spolehnout od malých zakázek až po ty největší

Naše truhlářství nabízí komplexní služby, nábytek Vám vyrobíme podle návrhu architekta, či podle Vaší představy na základě předaného návrhu zpracujeme výrobní dokumentaci, nebo Vám návrh vypracujeme sami – ve formě perspektivních pohledů a 3D počítačové vizualizace.

4 kroky

K úspěšné realizaci projektu

Vaše vize

Jsme Vám plně k dispozici při realizaci atypického nábytku a interiéru podle Vaší představy, k Vaší spokojenosti a samozřejmě v souladu s ergonomickými a funkčními požadavky doby.

Náš návrh

Na základě Vaší představy, ať už ve formě vlastního nákresu, nebo návrhu od architekta, se s Vámi sejdeme a upřesníme detaily. Poté předložíme návrh ve formě výkresové dokumentace.

Společné řešení

Naším cílem je nalézt vždy to nejvhodnější řešení tak, aby nábytek vhodně doplňoval daný interiér a byl v souladu s prostorem, který dotváří a umocňuje jeho vzhled.

Realizace

Naše firma zaměstnává zkušené odborníky truhlářské výroby, kteří si poradí s téměř každou „vychytávkou“, kterou si na nás architekt nebo nepředvídané okolnosti připraví.

Zavolejte nám

Napište nám

Navštivte nás

Zahradní 159, 25068 Husinec – Řež