JAK PRACUJEME

Truhlářská výroba

kompletní služby

Nábytek na míru

Specializací naší firmy je výroba, dodávka a montáž atypického nábytkového vybavení na míru představám zákazníka a daného prostoru. Proto pro nás nic není nemožné. Samozřejmě v rámci existující nabídky a materiálového výběru. Přijďte s jakoukoliv představou, vždy Vám rádi poradíme a nabídneme ty nejnovější trendy v provedení nábytku.

Návrh, výroba, montáž

Používáme kvalitní

Materiály

Přírodní materiály k výrobě nábytku

Masivní dřevo – dub, buk, javor, jasan, ořech, olše, bříza, třešeň, hrušeň, smrk, borovice, modřín – atd., z exotických dřevin wenge, zebrano, padouk, makasar, palisandr, eben na naší provozovně máme vzorníky veškerých možných dřevin, stačí si vybrat. Stejné je to u dýhovaného nábytku – nabídka dřevin je v podstatě stejná s nabídkou masivního materiálu.

Povrchová úprava přírodních materiálů

Dýhovaný nábytek, samozřejmě i včetně masivných doplňků, je možno přimořit dle výběru do jakékoliv barevné varianty, dýhy jdou různě kombinovat, vytvářet intarzované plochy a sesazovat je tak, abychom dostali žádanou kresbu. Povrchová úprava je tvořena PUR lakem – hluboký mat, polomat, lesk, vysoký lesk – to vše i v uni barvách, dle RAL vzorníku lze namíchat všechny možné odstíny. Na přání a v ceně zakázky je vyvzorkování barev, dýhy + lakovaného povrchu a moření.

Materiály umělé

  • Lamino desky – výběr z nejnovějších vzorníků od firem JAF holz, Dřevobis, Démos trade, včetně výběru pracovních kuchyňských desek, zádových kuchyňských desek.
  • Kovolamináty – Homapal, Decodur.
  • Umakartové folie – Polyrey, Homapal, Homastone, Decodur, JAF holz.

Nové materiály

  • Oberflex, marotte
    Konglomerovaný, či tzv. „umělý“ kámen.
  • Technistone, corian, solidstone

Ostatní materiály pro výrobu nábytku

V naší provozovně si dále můžete vybrat materiály jako sklo – lacobel – barvené sklo, sklo matné, pískované, s bezpečnostní folií, sklo vrstvené. Samozřejmostí jsou výběry z katalogů předních firem, zabývajících se výrobou kování a vnitřního vybavení nábytku – Haefele, Hettich, Blum, atp.

Typový nábytek od různých firem

U nás si také můžete vybrat z kolekce typového sedacího nábytku – dlouhodobě spolupracujeme s firmou TON a.s., z aktuální katalogové obchodní nabídky si můžete vybrat jakýkoliv typ výrobku, očalouníme a dodáme v jakémkoliv odstínu moření.

Pokud budete potřebovat poradit s výběrem kancelářského sedacího nábytku, naším subdodavatelem je firma Saidl Seating, která má v nabídce celou řadu kvalitních a ergonomických židlí, určených pro Vás.

Součástí nabídky na výrobu atypického nábytku je výběr materiálu a veškerých komponentů, které si vyberete – je pro nás proto samořejmostí dát Vám k výběru k dispozici vždy nejnovější vzorníky a katalogy, které dané firmy nabízejí. Nemusíte jezdit k výrobcům, u nás si materiál rovnou vyberete a my zařídíme vše ostatní.

4 kroky

K úspěšné realizaci projektu

Vaše vize

Jsme Vám plně k dispozici při realizaci atypického nábytku a interiéru podle Vaší představy, k Vaší spokojenosti a samozřejmě v souladu s ergonomickými a funkčními požadavky doby.

Náš návrh

Na základě Vaší představy, ať už ve formě vlastního nákresu, nebo návrhu od architekta, se s Vámi sejdeme a upřesníme detaily. Poté předložíme návrh ve formě výkresové dokumentace.

Společné řešení

Naším cílem je nalézt vždy to nejvhodnější řešení tak, aby nábytek vhodně doplňoval daný interiér a byl v souladu s prostorem, který dotváří a umocňuje jeho vzhled.

Realizace

Naše firma zaměstnává zkušené odborníky truhlářské výroby, kteří si poradí s téměř každou „vychytávkou“, kterou si na nás architekt nebo nepředvídané okolnosti připraví.

Zavolejte nám

Napište nám